Śpiewnik o zwierzętach i innych zjawiskach atmosferycznych

Cykl autorskich 28 śpiewanek i rytmiczanek złożonych ze śpiewnika, nut i nagrań mp3, oparty o teorię uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona dla dzieci.

śpiewnik_okładka_kwadrat

Śpiewnik o zwierzętach i innych zjawiskach atmosferycznych

Śpiewnik to zbiór 14 śpiewanek i 14 rytmiczanek opartych o podstawy Music Learning Theory Edwina Eliasa Gordona. W krótkich zróżnicowanych autorskich utworach usłyszycie skale modalne oraz metra regularne i nieregularne. Wszystkie śpiewanki i rytmiczanki opowiadają o zwierzętach, ludziach czy zjawiskach atmosferycznych i napisane są prostym językiem.

Oprócz nut w śpiewniku znajdziecie akordy do akompaniamentu oraz nagrania wszystkich kompozycji.

Niektóre nagrania ze śpiewnika dostępne będą bezpłatnie na kanałach streamingowych od grudnia 2022. Premiera śpiewnika w grudniu 2022!

Do niektórych utworów powstały krótkie filmiki animowane, do obejrzenia na kanale YouTube.com/@melomaluchymelokoncerty