Muzykalne przedszkolaki koncert premierowy // Warszawa 30.10.2021

To było wydarzenie! Po ponad pół roku od premiery udało się zorganizować koncert Muzykalne przedszkolaki dla maluchów z rodzicami. Zespół w składzie Andrzej Jagodziński – fortepian, Adam Cegielski – kontrabas, Czesław Bartkowski – perkusja, Robert Murakowski – trąbka i frontwoman projektu Agnieszka Wilczyńska – wokal wystąpilil w sobotnie popołudnie w Centrum Kultury Łowicka w Warszawie 30.10.2021.

Dwanaście piosenek z płyty „Muzykalne przedszkolaki” wykonane na żywo brzmiało jeszcze lepiej niż na płycie. Już od pierwszych taktów na publiczności można było dojrzeć tupiące nóżki dzieci czy pstrykające paluszki rodziców i dziadków. Agnieszka Wilczyńska zapowiadała każdą piosenkę, opowiadała o instrumentach i rozmawiała z publicznością. Dzieciaki niezwykle chętnie podchodziły do sceny i rozmawiały z wokalistką. Atmosfera zrobiła się istnie rodzinna!

Mimo obostrzeń pandemicznych (ech!) udało nam się zebrać na publiczności ponad 160 osób!! Były dzieci niechodzące, w chustach wiszących na rodzicach, raczkujące, tańczące, biegające, ale nade wszystko śpiewające! Z rodzicami, ciociami i dziadkami. Nie uwierzycie, ale prawie każda osoba na koncercie śpiewała wszystkie piosenki. Czy to nie piękne wspomnienie i dobry znak na przyszłość? 🙂 Uśmiech dzieci i rodziców wychodzących z Centrum Kultury sprawił, że mamy ochotę na więcej. Na kolejne koncerty i kolejne jazzowe płyty ze znanymi, polskimi piosenkami dla maluchów. Dziękujemy Wam za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia. Wygląda na to, że jazz łączy pokolenia!

Działanie realizowane w ramach Programu “Mobilni w Kulturze 2021”, finansowane ze środków m.st. Warszawa

Fot. @pstrikailov