Skip to content

O mnie

Cześć, jestem Basia. 

Chcę, żeby nasze dzieci słuchały dobrej muzyki, która jest odżywką dla ich mózgu i duszy tak samo jak zdrowe jedzenie jest pokarmem dla ich ciała. Znajdziesz u mnie nagrania i materiały do śpiewania z dziećmi.

Jestem mamą trójki maluchów. Jestem też nauczycielką i muzykiem, gram na instrumentach klawiszowych, tworzę projekty koncertowe i komponuję utwory dla najmłodszych. Ale moim marzeniem nigdy nie było nauczanie dzieci 😉 Dopiero po studiach na Akademii Muzycznej w Warszawie (wydział edukacji muzycznej) złapałam bakcyla i zauważyłam, że nauczanie maluchów daje wielką przyjemność, ale przede wszystkim spektakularne efekty. Później jako mama utwierdziłam się w tym, że warto iść w kierunku zabaw muzycznych. Właśnie – zabaw, a niekoniecznie nauki! Obserwowałam, kiedy moje dzieciaki śpiewały piosenki, których razem słuchaliśmy czy śpiewaliśmy w domu, nie z tych z zajęć muzycznych. Skakałam z radości, kiedy moje maluchy wymyślały sobie same atrakcje związane z tą sztuką – wykonywały koncerty, pokazy taneczne, prowadziły zajęcia czy po prostu bawiły się, gdy w tle sączyła się muzyka. 

Untitled-10

fot. Michał Krzyszkowski

Moje własne dzieci pokazały mi jak łatwe jest wspieranie rozwoju muzycznego malucha bez wielkiego wysiłku. Właśnie o tym przeczytasz na moim blogu, a w sklepie znajdziesz materiały, które będą Cię jako rodzica i nauczyciela wspierać.


Zapraszam, rozgość się! A więcej o mnie znajdziesz na stronie www.basiajagodzinskahabisiak.com